Poufność danych i ochrona prywatności naszych Klientów stanowi dla nas kwestię priorytetową. W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych oraz respektując obowiązujące przepisy prawa poniżej przesyłamy prośbę o wyrażenie zgód w celu umożliwienia przedstawienia Państwu najbardziej adekwatnej oferty. Wyrażenie zgody jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki w celu:
- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 64, ul. Dzielna 64 w Warszawie.

- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Studio Centrum, ul. Pawia 51 w Warszawie.

- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 64, ul. Dzielna 64 w Warszawie.

- otrzymania informacji handlowych dotyczących inwestycji realizowanych przez Spółki.

- marketingu i promocji produktów i usług własnych Spółek, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

- marketingu i promocji produktów i usług partnerów, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Plany mieszkań projektu apartamentowego

16 marca 2016

Kolejny etap prac nad projektem mieszkaniowym u zbiegu ulic Dzielnej i Belottiego [Esperanto] mamy już za sobą. Przygotowaliśmy strukturę i plany mieszkań oraz znamy rozkłady mieszkań, lokali usługowych i reprezentacyjnej recepcji. Przygotowaliśmy również użyteczne rozwiązania dnia codziennego dla mieszkańców. Już wkrótce ujawnimy więcej szczegółów w tym temacie, a tymczasem chętnych do oglądania planów i wyboru mieszkania zapraszamy do naszego biura sprzedaży.

Wróć do aktualności