OCHNIK DEVELOPMENT GROUP

OCHNIK DEVELOPMENT to firma, która wywodzi się ze struktur polskiej marki produkującej odzież i galanterię skórzaną a powstała z pasji do nieruchomości i determinacji właścicieli.
W 1989 roku została założona marka OCHNIK. Założyciele, bracia Ochnik postawili sobie za cel stworzenie wyjątkowej, rodzinnej firmy która zdobędzie uznanie dzięki najwyższej jakości wyrobów.  
Obecnie OCHNIK jest czołową marką w projektowaniu i sprzedaży galanterii, odzieży skórzanej oraz dodatków na terenie Polski poprzez sieć handlową składającą się z ponad 100 salonów  odzieżowych.
Jako firma rodzinna gwarantujemy systematyczny rozwój, pewność działania i  trwałość przez pokolenia. Naszą ideą jest nie tylko tworzenie rzetelnej marki deweloperskiej ale również praca w strukturze, która promuje postawę gdzie kultura organizacyjna  oparta jest  na wzajemnym szacunku, uczciwości i współpracy.
Dążymy do tego, by wysoka klasa wykonania stała się znakiem rozpoznawczym inwestycji Ochnik Development, które prowadzimy zgodnie z dewizą - Elegancja w budownictwie

 

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów z różnych segmentów a także wizję tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych budynków, wpisujących się w strukturę architektoniczną otoczenia. Chcemy aby  wszystkie Nasze inwestycje kojarzyły się z klasyczną elegancją i wysokiej klasy wykończeniem. Wybieramy najlepsze materiały i stosujemy ponadczasowe, trwałe rozwiązania. Z jakości chcemy uczynić Nasz znak firmowy. Zainteresowanie, jakim cieszą się projekty potwierdza, że wyznaczyliśmy dobre priorytety.
Działamy w Fundacji Firmy  Rodzinne oraz The Family Business Network Poland, które kultywują tradycje i kulturę firm nastawionych na długofalowe budowanie wartości oraz zapewniają polskiej gospodarce zrównoważony rozwój.
Jesteśmy członkiem  Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji zrzeszającej rzetelne i kompetentne firmy deweloperskie. PZFD czuwa również nad bezpieczeństwem kupujących promując ideę Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań (zobacz).

Stworzyliśmy wewnętrzny kodeks etyczny, który funkcjonuje w Naszej codziennej pracy