Poufność danych i ochrona prywatności naszych Klientów stanowi dla nas kwestię priorytetową. W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych oraz respektując obowiązujące przepisy prawa poniżej przesyłamy prośbę o wyrażenie zgód w celu umożliwienia przedstawienia Państwu najbardziej adekwatnej oferty. Wyrażenie zgody jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki w celu:
- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 64, ul. Dzielna 64 w Warszawie.

- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Studio Centrum, ul. Pawia 51 w Warszawie.

- przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 64, ul. Dzielna 64 w Warszawie.

- otrzymania informacji handlowych dotyczących inwestycji realizowanych przez Spółki.

- marketingu i promocji produktów i usług własnych Spółek, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

- marketingu i promocji produktów i usług partnerów, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Realizacje

LEŚNA MAGDALENKA

Ekskluzywny projekt domów jednorodzinnych położony w podwarszawskiej miejscowości Magdalenka. Domy zlokalizowane w starym sosnowym lesie, zrealizowane w najwyższych standardach budowlanych i z luksusowymi elementami wykończenia.

Drewno, kamień, szkło i design nawiązujący do najlepszych tradycji budowy domów wpisują ten projekt w wyjątkowy krajobraz Magdalenki.

 

Dzielna 60

Nowoczesne biura utrzymane w klimacie otaczającego starego Muranowa. Kompleks składa się z pięciu budynków, które w sumie oferują 20,000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.

Kompleks składa się z budynków rewitalizowanych oraz nowych – wzniesionych obecnie. Najstarsze z nich wzniesione jeszcze przed II wojną światową – ich wygląd nawiązuje do ówczesnej architektury oferując jednocześnie wszystkie rozwiązania właściwe dla nowoczesnych przestrzeni biurowych.

 

Garwolin Cichy Zakątek

Nowoczesne budynki wielorodzinne w podwarszawskim Garwolinie.
Osiedle domów wielorodzinnych o jednolitej architekturze i apartamentach o różnej wielkości, dostosowanych do potrzeb szerokiego grona odbiorców.

Zlokalizowane w dogodnym położeniu umożliwiającym szybki transport do centrum Warszawy.