Kontakt

NAPISZ DO NAS

Administratorem danych osobowych są, działające wspólnie jako współadministratorzy, podmioty z Grupy Ochnik z siedzibą w Warszawie, ul. Dzielna 60. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz oraz w celach wskazanych w treści zgody, w przypadku jej wyrażenia. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:

 

  • (przedstawienia oferty dotyczącej inwestycji: Dzielna 62, ul. Dzielna 62 w Warszawie.)

  • (otrzymania informacji handlowych dotyczących inwestycji realizowanych przez Spółki.)

  • (marketingu i promocji produktów i usług własnych Grupy Ochnik, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.)

  • (marketingu i promocji produktów i usług partnerów, w tym przekazywania informacji handlowych drogą elektroniczną i/lub telefoniczną)

  • ZAZNACZ WSZYSTKIE ZGODY

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych można się kontaktować wysyłając zapytanie na adres: dane.osobowe@ochnikdevelopment.pl lub kierując pismo na adres któregokolwiek z wymienionych podmiotów z Grupy Ochnik.