• Apartamenty Dzielna 64

  W inwestycji Dzielna 64 powstało 152 mieszkania o podwyższonym standardzie oraz 12 lokali usługowych, które wraz z  istniejącą infrastrukturą usługową tworzą nowe miejsce spotkań dla mieszkańców z gastronomią, usługami i sklepami.

 • Studio Centrum

  W sześciopiętrowym budynku z garażem podziemnym znajduje się 85 mikroapartametów o powierzchni od 14 do 41 m2 z dużymi balkonami i tarasami, których układ funkcjonalny został drobiazgowo przemyślany. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały funkcje pełnowymiarowego mieszkania. 

 • Dzielna 60

  Kompleks biurowy Dzielna 60 ma nietypową formę zabudowy– pierwotną magazynową konstrukcję oraz architekturę z charakterem nawiązującym do zabudowy loftowej. Budynki biurowe znajdujące się na terenie Kompleksu przeszły gruntowną modernizację i rozbudowę, a cały kompleks nabrał nowego oblicza i oferujące nowoczesną powierzchnie do wynajęcia.

 • Leśna Magdalenka

  Leśna Magdalenka to kameralna inwestycja obejmująca 9 budynków, z których każdy składa się z dwóch domów jednorodzinnych. Powstały trzy typy domów na indywidualnie, ogrodzonych działkach o wielkości 1700m2.